TR EN
Responsive image

Hakkımızda


Firmamız, Omis makina Sanayi olarak 1975 yılında kurulmuştur. Halen Omis Makina Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Türkiye'de ilk olarak çift devirli mikser yapmanın gururunu taşımaktadır. Şu an imalatında planet mikser, spiral hamur makinası, Standart hamur makinası bulunmaktadır.
Firmamız yine bir ilki gerçekleştirerek ürettiği mamülleri ülkemizde TSE ve CE belgelerini alma başarısını göstermiştir. İmalatında olan mikser ile firma ismi Omis'in özdeşleştirilmesini sağlamıştır.
Tamamı Türk Mühendisleri ve Teknisyenleri ile çoğunluğu Türk Malı hammadde kullanılarak üretim yapmanın haklı gururunu taşımaktadır.
Firmamızın, bugüne kadar gösterdiği başarının arkasında "kendi beğenmediğin ürünü müşteriye beğendirmeye uğraşma" anlayışı yatmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin de bu anlayış içerisinde Omis ailesine katılmanızdan onur duyarız. "Mikser adıyla istenir, her mikser OMİS değildir." Ürünlerimizde Omis logosunu arayın... "OMİS Osman Mustafa İsmet KURULUŞUDUR."